Müü oma tooteid ja kasvata enda sissetulekut läbi Amazoni "kaubanduskeskuse" juba sellel aastal
Ole ambitsioonikas ja töökas, kuid tee samal ajal ka  STRATEEGILISELT  TARKASID  OTSUSEID
Ära kuluta oma aega, energiat, raha ja närvirakke, tehes Amazonis alustades neidsamu vigu, mis kõigi teiste poolt juba ammu läbi tehtud

Alusta oma Amazon Mastery teekonda juba täna!
Amazon Mastery online kursus annab Sulle teadmised ja oskused, mis on vajalikud, et tuua kiiresti turule iseenda Amazoni pood. 

Ei, selleks pole vaja meeletuid summasid, piisab ka väikesest eelarvest.
Pane end juba täna kirja ning tekita endale seeläbi lisasissetulek või täiesti uus elustiil!
Course that started on October 16th 2017 was sold out.
If you are interested to join the next course, 
sign up to a waiting list here:
AMAZON  MASTERY  PRO

Selle 8 nädalase online kursuse jooksul õpid Sa maailmatasemel Amazoni coachide
abil müüma enda tooteid Amazoni online platvormil
TONI RAEHALME
Amazoni ekspert
The Insiders coach
VIKTOR VILLAND
Amazoni ekspert  
The Insiders coach
ALGUS
* alustasime 2014 ilma eelneva online müügi- ja äri kogemuseta 
* esimesel aastal oli üks ebaõnnestumine ning feil teise järel
* enne 2016 aasta jõule ületasime kuu müükide osas esmakordselt miljoni dollari piiri

TÄNA
* on meil üle 40 töötaja 
* töötame nelja brändi kallal
* oleme välja lasknud üle 300 toote 
* müüme üheksal Amazoni platvormil

KOOLITUSED
* alates 2017 tegutseme ka Amazoni koolitajatena 
* meie erinevatel kursustel on osalenud sadu inimesi nii Eestist kui Soomest


Miks Amazon?
Amazonis müümine on ilmselt kõigi aegade suurim "kullapalavik", mida internetis nähtud. Amazon on hiiglastlik online pood, mille paljud müüjad on olnud võimelised saavutama meeletu kasvu.  

Selleks on kaks põhjust: 

1. Üks põhjus, miks Amazoni platvormil kaubitsejatel on suur käive, on see, et neil on võimalus jõuda kiiresti ülemaailmselt sadade miljonite klientideni.
Meie enda online poes pole see võimalik, seda eriti siis, kui müügid toimuvad kohalikul tasandil. Kui võrdleme klientuuri suurust ühes riigis versus seda hulka tarbijaid, kelleni läbi Amazoni on võimalik jõuda, siis esimene kahvatub, kuna need kaks asja pole isegi mitte võrreldavad.

2. Teine oluline faktor on see, et Amazoniga on võimalik toimetada hästi kiires tempos. Sa saad oma tooteidee ära testida ning seejärel oma müükidega raketina taevasse põrutada. See kõik baseerub Amazoni poolt valmis tehtud ja stardivalmsi mehhanismidel nagu ladustamine, pakkimine, tagastamise reeglid ja kodulehekülg.  

Me jõudsime enam kui $1,000,000.00 Amazoni müükideni kuus  kahe aasta jooksul.
Selle kursuse esimeses moodulis paljastame "retsepti", kuidas me seda tegime. 

1 DAY REVENUE:
Koolitajad Toni and Viktor: "Me alustasime Amazonis müümist oktoobris 2014. Nüüd, peale kogu seda alguse ebaõnne, saame tänaseks päevaks nautida selliseid igapäevaseid müüke. Sellel kursusel räägime teile muuhulgas ka kõigist vigadest, mida me alguses tegime." 
Selle kursuse jooksul õpid Sa seda, kuidas juhtida Amazoni müüke, kus... 
 •  On madalad alustamiskulud.
 • Sa ei vaja alustamiseks suurt eelarvet. Kursuse jooksul tutvud Sa meetodiga, mille abil oled Sa võimeline aru saama ning testima oma toote ideid, et vältida investeerimise vigu. 
 •  Sul pole vaja mingit eelnevat kogemust online müügis, et selle äriga alustada.     Pakume Sulle kogu infot, mida Sa vajad, et Sa saaksid alustada. Muidugi on Sul võimalik online müügikohta õppida ka omal käel. Samas, selle kursuse jooksul, saad Sa kogu vajaliku info korralikult nö kokku pakitult, säästes seeläbi end aastate pikkusest pingutusest, kuna Sa ei pea õppima "proovin ja põrun" meetodi läbi.   See pole ime, mis juhtub üleöö.  
 • Ometi, järjekindla tööga, on Sul võimalik saavutada niisugune elustiil ja sissetuleku tase, mida Sa vastasel juhul võib olla ei kogeks.
 •  Sa ei saada ega ladusta neid tooteid ise – ainus, mida Sa vajad, on enda arvuti.   
 • Amazon  hoolitseb toodete ladustamise ja nende kohaletoimetamise eest ning tegeleb ka tagastatud toodetega. 
 •  Sul on vabadus elada ja reisida, kus iganes Sa soovid.  
 • Saatmine ja toodetega tegelemine on miski, mille eest hoolitseb Amazon, kontrollid Sina kõiki läbi online poe operaatorsüsteeme läbi arvuti, millel on netiühendus. See võimaldab Sul elada või reisida kus iganes Sa soovid – külmal ajal võid Sa nautida troopilisi temperatuure näiteks Tais :)  
 •  Meie klientideks on kogu maailm. 
 • Kuna Amazon pakub ladustamise ja transpordi teenust, võib Sinu tooteid tellida ja toimetada üle kogu maailma. Seda olenemata sellest, kus Sa ise asud.  
 •  Sa ei vaja enda toodet või toote ideed, et alustada. 
 • Kursuse jooksul näitame Sulle, kuidas leida tooted, mis juba on Amazonis müügis ja ühtlasi ka seda, mis nõudlus nende järele on. See garanteerib, et Sa leiad oma müükide alustamiseks tooted, millel hea potentsiaal. 
 •  Muuda enda kirg enda professiooniks.
 • Amazonis saad Sa ise valida, milliseid tooteid Sa müüa soovid. Kui valid tootekategooriat, on hea idee alustada sellest valdkonnast, mis Sind ennast huvitab. Seeläbi saad pakkuda tooteid, mida Sa tunned. Muidugi, kursuse jooksul räägime ka sellest, kuidas see valimise protsess käima peaks.
Amazon Mastery online kursus koosneb 3 osast 
1. 8-nädalane online kursus 
2. Kinnine Facebooki grupp 
3. Iganädalane live webinar 
Selle kursuse kõik osad toetavad teineteist ja on ühtmoodi olulised – seda eriti siis, kui Sa enda rahvusvahelist äri üles ehitad. Meie suur ja siiras soov on see, et Sa saavutaksid enda eesmärgid. 
Osa #1
8-nädalane online kursus
See 8 nädalat kestev intensiivne online kursus on praegseks aidanud sadu sellesama loogika alusel üles ehitatud kursuse eelnevaid õpilasi, ehitamaks rahvusvahelist äri. 

Coaching materjalid on leitavad kursuse online platvormil, kuhu saab end sisse logida arvuti, tableti või nutitelefoniga, kasutades enda kasutajanime. 

Nii õpid Sa samm-sammult, kuidas avada ja alustada enda Amazoni online äriga. 
Kuidas valida tooteid, mis müüvad ja kuidas neid müüke üles ehitada?
 •  Amazon müügi ABC
 •  Ägeda toote idee leidmine ja testimine 
 •  Amazoni online poe avamine
 •  Toote optimeerimine ja avalik            listing 
 •  Amazon turundus
 •  Scaling: Mis on kiireim viis, jõudmaks 100 000 dollarilise müügini kuus? 
 •  Globaalsed müügid
TULEMUS:
Sul on iseenda Amazoni online pood.
Sinu tooted on netis üleval ja ladustatud.
Reklaam toimib ja toodab müüke. 

Kui see kursus on avatud, näed Sa moodulit, mis juhib Sind läbi kõige olulisemast seda kursust puudutavast infost. Iga nädala uus moodul avatakse iga uue nädala alguses. 
Moodul 1: Esimesel nädalal toimub kogu selle ettevõtmise aluse paika panemine, näiteks planeerid eelarvet ja registreerid Amazon Seller Central konto. 
Moodul 2: Teisel nädalal alustad Sa toote otsinguga.  See faas on väga oluline, niii et see on oskus, milles Sul on vaja hea olla. Kursuse jooksul käime läbi erinevad toote otsinu viisid. 
Moodul 3: Kolmandal nädalal jätkad Sa toote otsimisega ning valid välja esimese toote, mida Sa müüma hakkad. 
Moodul 4: Neljandal nädalal teed enda esimese toote tellimuse ja saadad selle Amazoni. Nädala lõpuks on Sinu toode saadetud.
Moodul 5: Viiendal nädalal käsitled Sa asju, mis on vaja teha, et toode Amazoni lehel avaldada, nt otsisõnad, tootefotod ja toote listing.
Moodul 6: Kuuendal nädalal õpid, kuidas oma toote listingut optimeerida, kuidas teha Amazoni reklaame ja vaadata toote kommentaare.  
Moodul 7: Seitsmendal nädalal õpid Sa seda, kuidas oma Amazoni konto igas mõttes tervena hoida ja kuidas käituda Amazoni klienditeenindusega.
Module 8: Viimasel nädalal (nädal 8) õpid Sa rohkem scaling ja branding kohta. Ühtlasi teed Sa plaani, kuidas suureks kasvada ja saada rohkem kui 100 000 dollarit kuus müüke nii kiiresti kui võimalik. 
Osa #2
Suletud Facebooki grupp, mis võimaldab Sul ehitada üles enda networki ja kiirendada oma äri
Kui istuda üksi koos arvutiga diivani peal, kordame me kõik samu vigu. See on peamine põhjus, miks me kaotame raha ja väärtuslikku aega. 

Coachingu protsessi jooksul leiame üheskoos kiireima tee, mis Sind Su eesmärkideni viib. 

Ühtlasi saame seeläbi tundma sarnaselt mõtlevaid inimesi. 
 
Meie Facebooki grupis jagame parimaid nippe ning lahendame üheskoos probleeme.

Võimalus pidada vabalt nõu kogenud professionaalidega ja teistega, kes liiguvad samas suunas kannab endas hiigelsuurt väärtust.

"Üks hea asi selles kursuse juures on see Facebooki grupp. See on kogukond inimestest, kes jagavad ideid ja lugusid, küsides teineteiselt küsimusi ja mõelda üheskoos, kuidas midagi teha. See kogukonna olemasolu on selle kursuse fantastiline element." 

Kimmo Siukola, Evijärvi - Finland
Osa #3
Iganädalane webinar, kus käime selle nädala teemad veelkord üle ja anname vastused enim levinud küsimustele
Iganädalased lindistatud webinarid katavad ära kogu nädala jooksul käsitletud teemad.
See on hea võimalus näha ja kuulda, kuidas meie coachid antud teemad veelkord lahti harutavad ning neid üle korrates Sinu jaoks  veelgi paremini kinnistada aitavad.
See kursus aitab Sul astuda samme enda VABADUSE suunas. Tegemist olukorraga, millest paljud unistavad, kuid mis jääb enamike jaoks siiski kättesaamatuks

Pane end juba täna kirja ning tekita endale seeläbi lisasissetulek või täiesti uus elustiil!
Siin on 3 kõige ägedamat asja, mida see kursus Sul saavutada aitab
1. Sa saad elada ja reisida, kus iganes soovid
Kursuse eesmärk on õpetada Sulle seda, kuidas luua veebipoode nii, et see äri ei sõltuks teie asukohast. See on võimalik, kuna siin on olemas teised osapooled, kes Sinu asemel toodete ladustamise ja transpordi eest vastutavad.
2. Vastand palgatöötale, kus Sinu sissetulek on fikseeritud ja piiratud 
Teiste jaoks töötades on Sinu sissetuleku tase fikseeritud. Ühelt poolt toob see Sinu igapäevaellu selle, et saad mingeid olukordi ette prognoosida, kuid teisest küljest ei saa Sa kunagi kogema järsku sissetuleku kasvu. 

Tänapäeval ei tähenda palgatöö sellist turvalisust, nagu varem. Ettevõtted kolivad oma tegevusega teistesse riikidesse, mistõttu on paljud inimesed sunnitud taas uut töökohta otsima.

Loomulikult ei saa me lubada kellelegi miljoneid dollareid. Ainuüksi rahast mõtlemine ei ole hea viis mitte millegi alustamiseks. Ometi, mis seal salata, luues online poe seesuguse ärimudeli alusel, mis toetab kiiret kasvu, on samal ajal võimalik koristada päris korralik saak, mis enda raske tööga välja teenitud.

​3. Veeda oma aeg, tehes neid asju, mis Sulle meeldivad 
Sul on vabadus veeta oma aega, tehes asju, mida Sa armastad ja seda kõike siis, kui Sa tahad.
See võib tähendada igapäevaseid jalutuskäike koos lastega, enda mootorratta suvehooajaks valmis panemist või talve veetmist Tais.  
Meie sooviks pole maalida ebarealistlik pilt edust online äris, sest fakt on see, et see nõuab kõva tööd, pühendumist ja ohverdamist. Asjad ei liigu mitte alati edasi nii kiiresti, kui tahaks, ja miski ei tule tasuta. Ometi, kui Sa oled valmis tõeliselt enda elu muutma, on see absoluutselt võimalik. 
Meie õpilaste edu 
Mõned meie õpilaste ekraanipildid 

See kõik (ja kindlasti palju muud) on peale selle kursuse läbimist 
võimalik saavutada ka Sul :) 

Alusta oma Amazon Mastery teekonda juba täna ning tekita endale seeläbi lisasissetulek või täiesti uus elustiil!
Janne V.
Petri L.
Markus C.
KÜSIMUSED & VASTUSED
1. Kas selleks, et ajada online äri, on mul vaja olla kursis programmeerimisega? 

Äri juhtub Amazoni veebisaidil loomulikult, et mitte öelda iseenesest. Sa ei saa seal luua mingeid programme isegi siis, kui Sa seda tahaksid. Tänapäeval kogutakse kõik online-äri elemendid kokku olemasolevatest teenustest ja süsteemidest. See tähendab, et kogu äri, alates veebisaidi olemasolust, kuni rahvusvaheliste arveldussüsteemideni, saab nullist üles ehitada ilma programmeerimisoskusteta.

2. Kas mul on mõtet kursusega liituda, kui ma olen praeguseks juba natuke vanem? 

Absoluutselt. Kui Sa suudad arvutis ja internetis baasasjadega hakkama saada, siis sellest piisab. Seega võite julgelt klõpsata "registreeri" nuppu ka siis, kui olete vanem. Ärivaldkonnas on tegemist elustiiliga. Seda silmas pidades on see SUUREPÄRANE EELIS, kui omate mõningast elukogemust, et äri kasvades suuta tasakaalus hoida ka enda muu elu.

3. Kas mul on vaja selle äriga alustamiseks võtta suur laen?

Et Amazonis müüma hakata,  võite alustada isegi paarsaja euroga (meie ise alustasime ligikaudu 1000 euroga). Traditsioonilises äris on investeeringut vaja eelkõige tootearenduse, tootmise, hoonete jaotusvõrkude ja turunduse jaoks.
Amazon pakub jaotusvõrku ja turgu, mille all peame silmas inimesi, kes otsivad igapäevaselt tooteid, mida osta.  

4. Kas mul on alustamiseks vaja toote- või äriideed?

Selle kursuse jooksul saate teada, kuidas leida OLEMASOLEVAID tooteid, millel juba on Amazoni veebipoes nii suur NÕUDLUS kui võimalik.  

5. Kas mul peab olema konkreetne kvalifikatsioon, et sellest äris edu saavutada? 

Internetis ei küsi keegi Sinult magistrikraadi. Amazoni müügi puhul alustab igaüks samalt stardipositsioonilt. Amazoni suurim potentsiaal põhineb ärimudelil, mida varem olemas ei olnud. Seega on tegemist kontseptsiooniga, mida on vaja igaühel, taustast hoolimata, nullist õppima hakata. 

?????

6. Kas koolitus on inglise keeles?

Jah, kõik on inglise keeles. Kuna ka kogu Amazon toimib inglise keeles, on Sinu enda jaoks parim, kui hakkad oma keeleoskust praktiseerima juba meie koolituse ajal.  


Meie õpilaste tagasiside 
Siin on mõned mõtted varasemalt sellel kursusel osalenutelt 
"See koolitus on nagu traktor, mis tõmbab Su alguses nagu ära teadmatuse kännu tagant.

Ja kui Sa saad juba liikuma, siis ta aitab Sind ka läbi vedada liigse informatsiooni soost, kuhu on muidu väga lihtne ära uppuda, sest terve internet on täis kõiksugu materjale, tooteid, teenuseid, mida tahetakse Amazoni müüjatele müüa ja enamuses nad võtavad lihtsalt aega ära, selle asemel, et tegeleda asjadega, mis reaalselt viivad ettevõtet edasi. 

Mind üllatas sellel koolitusel kõige enam, kuidas Viktor ja Toni suutsid väga keerulisi teemasid lihtsalt edasi anda.
Kõige olulisem asi, mida ma selle kursuse jooksul õppisin, on see, kuidas hinnata konkurente ja kuidas teha märksõnade otsingut."
  
– Alvar
"Ma müüsin ära kogu tellitud kaubavaru kohe, kus see saabus.
Suures plaanis võtab kogu see õppimine aega ja see aeg tuleb endale anda." 
 
– Piret
"Täna ma enam niisuguseid vigu ei tee, sest ma olen läbi teinud Toni ja Viktori koolituse, kus nad selgitavad väga kergelt ja bulletitena ära, mida Sa pead teadma, et mitte feilida konkurentsianalüüsis, mis on minu jaoks kõige olulisem õppekoht sellel kursusel üldse. /---/ 

Ma ei suuda ära oodata paari kuu möödumist, et ma saaksin juba rõõmustada ja nautida õigetel põhimõtetel valitud toodete turuletoomise rõõmu!" 

– Egle
SEE ALGAB NÜÜD!
Amazon Mastery kursus
Kursuse lisainfo

Kestvus: 8 nädalat 

Asukoht: Online
Kursusel on kasutusel online plavorm, kus Sul on enda isiklik kasutaja ID ning kinnine Facebooki grupp
Kaua? Kogu kursuse materjalid on Sinu jaoks kättesaadavad ühe aasta 

Sisu
- Osa # 1: Online platvormil olevad õppematerjalid 
- Osa # 2: Kinnine Facebooki grupp 

Mis maksab?
Kõiki neid osasid eraldi ostes on hind mitu tuhat eurot, kuna ainuüksi meie kui coachide üheainsa tunni hind on praeguseks paarsada eurot.
Amazon Mastery koolituse jaoks oleme need kõik osad sidunud üheks tervikuks ning teinud sellele 8-nädalasele tervikule soodsa koguhinna 1597€

Kursuse eest tasumine
PayPal keskkonnas
Kui Sa PayPali ei kasuta, saad sealt valida krediit- või deebetkaardi makse
Tellin endale
AMAZON MASTERY ONLINE kursusE
ÜHEKORDNE MAKSE
 • 8-nädalane online kursus 
 • Liikmete keskkond koos õppematerjalidega
 • Kinnine Facebook grupp 
AMAZON MASTERY ONLINE kursusE
KOLMEOSALINE MAKSE
497
kuus 3 kuud
 • 8-nädalane online kursus 
 • Liikmete keskkond koos õppematerjalidega
 • Kinnine Facebook grupp 
Põhjalik Amazoni koolitus algab
05. oktoobril 2018
Kursust puudutav lisainfo:

Algab: 05.10.2018 
Lõpeb: 30.11.2018
Kestvus kokku: 8 nädalat 

Asukoht: Online. Kasutusel on online kursuse platvorm, kus Sul on oma isiklik kasutaja ID ja kinnine Facebooki grupp  

Aeg:  Kogu kursuse materjal on Sinu jaoks saadaval ühe aasta jooksul peale alustamist. 

Kursuse sisu:
- Osa # 1: online platvormi kaudu kättesaadavad kursuse materjalid  (väärtuses 2599 € )
- Osa # 2: suletud Facebooki grupp koos professionaalse coachi toega (väärtuses 889 € )
- Osa # 3: Iganädalane küsimused-vastused-live webinar  (väärtuses 779 € )

Eelpool mainitud osasid eraldi ostes on nende koguhinnaks 4267  €

Me oleme pannud kõik eelneva kokku üheks paketiks, mis on aluseks 8 nädalat kestvale kursusele, mis algab 05.10.2018  ja mille hinnaks on  3997 € 

Hetkel on võimalik osta kursus soodushinnaga. Seda seniks kuni soodus hinnaga kohti jagub.

Super Early Bird - 597 EUR (09.08.2018 - 21.08.2018 ) - läbimüüdud
Very Early Bird - 797 EUR (21.08.2018 - 03.09.2018 ) - läbimüüdud
Early Bird Price - 997 EUR (04.09.2018 - 23.09.2018) - 20 kohta
Final Discount Price - 1197 EUR (24.09.2018 - 05.10.2018) - 20 kohta
OSTA ÜHEKORDSE MAKSEGA:
Final Discount Price 24.09.2018 - 05.10.2018
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
amazon mastery
1197
Ühekordne makse
 • 8 NÄDALANE AMAZONI KOOLITUS
 • ONLINE PORTAAL KOOS ÕPPEMATERJALIDEGA
 • IGANÄDALANE VÕIMALUS LIVE WEBINARIL OMA KÜSIMUSTELE VASTUSED SAADA
 • FACEBOOKI KOGUKOND JA SEALSE GRUPI TUGI
OSTA 3x JÄRELMAKSEGA:
Kui ühekordne makse pole Sinu jaoks õige valik, on olemas ka kolmekordne makse hinnaga
397 eurot kuus. Seega tuleb Sul 3 kuu jooksul kokku maksta 1191 eurot.
Makse toimub PayPali kaudu, st PayPal tegutseb meie maksevahendajana.
Kui Sa ise PayPali ei kasuta, võid teha makse krediit- või deebetkaardiga.
Palun pane tähele, et see pakkumine kehtib piiratud aja jooksul.
Pärast seda hind tõuseb ja registreerimine läheb kinni!
FULL amazon mastery KURSUS
397
Kolmekordne makse
 • 8 NÄDALANE AMAZONI KOOLITUS
 • ONLINE PORTAAL KOOS ÕPPEMATERJALIDEGA
 • IGANÄDALANE VÕIMALUS LIVE WEBINARIL OMA KÜSIMUSTELE VASTUSED SAADA
 • FACEBOOKI KOGUKOND JA SEALSE GRUPI TUGI  
AMAZON MASTERY KURSUS ALGAB SÜGISEL 
SA VÕID ÜHINEDA MEIE OOTE NIMEKIRJAGA! 
Vajuta allpool olevat messengeri nuppu, et panna end meie ootelisti kirja.  
Nii saad kursuse avanedes märguande otse enda maiboxi.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Doors are closed. The course has ended. 
Sign up for the waiting list to be notified if the course will 
open up again. Click the button below:
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
KOOLITUSEL ON 
100 % RAHA TAGASI GARANTII*
Kui koolitus Sulle ei meeldi, maksame Sulle kogu raha tagasi
SAA OMA RAHA TAGASI ILMA, ET ESITAKSIME SES OSAS ÜHTEGI KÜSIMUST
* Raha tagasi garantii kehtib esimese 2 nädala jooksul.
Selleks ajaks oled ära õppinud Amazoni mudeli tootevaliku põhitõed
Company Address | ONESELF LTD, Unit 1109, Kowloon Centre, 33 Ashley Road, Tsim Sha Tsui Kowloon, HONG KONG 
Contact Information | email: info@tonyandvik.com
Copyright © TONYANDVIK.COM. All rights reserved.